eesti

See teema oli meil ka eile JUKO-l arutamisel ja otsustasime, et kõik tööd tuleb edaspidi korrektselt sisse vormistada. Tuha pähe raputamise all peeti silmas seda, et nii Taavi kui ka Joonas ei lubaks selliseid tooteid toota ega väljastada. Kui keegi üritab nihverdada, siis palun kutsuda teda korrale ja nõuda korrektset vormistust.

vene

У нас вчера тоже была эта тема на дискуссии на JUKO, и мы решили, что в будущем все работы должны быть должным образом формализованы. Встряхивание пепла означало, что ни Таави, ни Джунас не будет разрешено производить или продавать такие продукты. Если кто-то пытается сместиться, пожалуйста, позвоните им в порядок и запросите правильный формат.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)