eesti

ere! Edastan teile Elise koostatud personali ootuste ja hoiakute kaardistamise küsitluse tulemused. Aitäh kõigile, kes vastasid. See materjal on väga heaks vundamendiks, mille alusel meie ühiseid väärtuseid üles ehitama hakata. Omalt poolt tahan teid veel kiita: Naksitrallide majas on kokku saanud üks ägedalt entusiastlik ja algatusvõimeline nais- ja meeskond ning me oleme teie üle väga uhked! Te olete vapralt tulnud läbi sellest algusagsest segadusest ja sagimisest, kuid säilitanud igal sammul rõõmsa meele ja teotahte. Sest me loome ju ise end ümbritsevat vaimset ja füüsilist keskkonda. Meil on rõõm näha, kuidas iga rühm on oma nägu ja tegu! Te olete enda rühmaruumi nii palju panustanud: igaühe aknad ja uksed ja seinad ja riiulid on isenägu ja -tegu! See on nii lahe! Säilitage ikka ja alati oma isikupära ning olge need, kes te olete! Sest te olete ägedad! :)

vene

эре! Я предоставлю вам результаты опроса ожиданий и отношения персонала, проведенного Elise. Спасибо всем кто ответил. Этот материал - очень хорошая основа, на которой мы начинаем строить наши общие ценности. Со своей стороны также хочу вас поздравить: Одна из самых энергичных и инициативных женщин и команд собралась в Naks Troll House, и мы очень гордимся вами! Вы смело преодолели это первоначальное замешательство и суету, но сохранили радостный ум и волю действовать на каждом этапе пути. Потому что мы создаем вокруг себя умственную и физическую среду. Приятно видеть, как у каждой группы свое лицо и дело! Вы так много внесли в пространство вашей группы: окна, двери, стены и полки для всех - это действие и дело! Это так здорово! Всегда сохраняйте свою индивидуальность и будьте тем, кто вы есть! Потому что вы свирепы! :)

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)