eesti

Tere taas! *Täna käis Tiptiptap meile liivakaste paika panemas. Nad paigaldasid meile ka kaks tegelusseina. Need said Siilikeste rühma akna alla. Sinna tekkis nüüd justkui üks väike mängualake juurde. Praegu on seal porine, kuid loodetavasti, kui muru kasvab, muutub see plats ka kenasti kasutatavaks. *Tiptiptap palus tänavakriite mitte kasutada basseinipoolsel õuealal (see pool, kus väike ringtee asub). Nimelt plaanivad nad meile sinna väikese liikluslinnaku teha (joonistavad ülekäigurajad asfaldile jms). *Tellisin aatriumisse ka vilti. Mitmed rühmad on küsinud. Palve on ikka sama: kasutage julgelt ja nii palju kui tarvis, kuid ärge viige neid rulle rühmadesse hoiule. *Aatriumisse sai ka uus vahva molbert. Molberi taga saab korraga maalida, joonistada kuni 8 last ja isegi rohkem veel. Kasutage agaralt, sest see lastele kindlasti põnev ning lapsele teistsugust kunstitegemise kogemust. *Aatriumis oleva veemängu võib õue viia kohe, kui tunnete on nüüd on aeg... Praegu on lastel veel kindad käes ning õhk jahe, kuid kohe, kui ilmad soojemad, siis võtke kasutusse. :)

vene

И снова здравствуйте! * Сегодня Типтиптап отправил нас в песочницу. Еще они установили для нас две настоящие стены. У них под окном группа ежей. Теперь там была небольшая игровая площадка. Сейчас там грязно, но, надеюсь, по мере того, как трава вырастет, территория станет удобной для использования. * Типтиптап попросил не использовать уличные мелки на открытой площадке у бассейна (сторона, где расположена небольшая кольцевая дорога). А именно там нам планируют сделать небольшой транспортный городок (рисовать переходы на асфальте и т. Д.). * Еще заказывала войлок в атриуме. Спрашивали несколько групп. Молитва все та же: используйте ее смело и столько, сколько вам нужно, но не храните эти свитки группами. * Также в атриуме появился новый крепкий мольберт. За мольбертом можно рисовать, рисовать до 8 детей и даже больше одновременно. Используйте его прилежно, потому что это определенно будет увлекательно для детей и отличным опытом для детей. * Водную игру в атриуме можно вывести во двор, как только почувствуете, что пора ... Сейчас у детей еще есть перчатки, и воздух прохладный, но как только погода потеплеет, используйте ее. :)

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)