eesti

Tere jälle! Ausalt, see on viimane kiri minu poolt täna! :D Jagan teiega meie nö "majaplaani", et kus keegi asub ja mis vanuses lapsed ning kes kellega töötab. Nagu te isegi olete tõenäoliselt aru saanud: mitte miski pole "kivisse raiutud" - muutuseid tuleb veelgi, kuid siis on teil ka vähemalt terviklikum pilt silme ees.

vene

И снова здравствуйте! Честно говоря, это последнее письмо от меня на сегодня! : D Я поделюсь с вами нашим так называемым «планом дома», в котором указано, где кто-то находится, какого возраста дети и с кем они работают. Как вы, наверное, уже поняли: ничего не «высечено в камне» - изменений будет больше, но тогда перед глазами будет хотя бы более полная картина.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)