eesti

Hei-hei! Pärje tellis eelmise aasta lõpus igasse rühma kaks nukuvankrit ja iga vankri kohta ühe nuku. Sügisel avatavate rühmade jaoks on mul aga ainult üks vanker koos nukuga, seega kolm vankrit on veel kusagil peidus. Palun, vaadake üle, kelle rühmas on rohkem kui kaks vankrit. Olen väga tänulik, kui saame ka uute rühmade jaoks komplektid kokku.

vene

Эй-эй! В конце прошлого года в венке заказали по две кукольные коляски на каждую группу и по одной кукле на каждую коляску. Однако для групп, которые открываются осенью, у меня есть только одна тележка с куклой, поэтому три тележки все еще где-то спрятаны. Просмотрите, у кого в группе больше двух тележек. Буду очень признателен, если мы вместе получим комплекты для новых групп.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)