eesti

Korter on kahetoaline ja kerget remonti vajav. Korteri koosseisu kuuluvad esik, köök, wc-duššinurgaga, elutuba ja magamistuba. Köögis on puuküttega pliit. Soe vesi oma boilerist, mis asub pesuruumis. Toad on mööblist tühjad, seintel on tapeet, põrandatel laminaatparkett. Ahi on kahe toa vahel, pliiti soemüür on köögi ja magamistoa vahel nii, et kõigis ruumides on kütteallikas. Aknad on vahetamata. Hommikupäikest saab nautida köögiaknast, tubade aknad jäävad maja sisehoovi poole. Kommunaalkulud on madalad, tasuda tuleb vaid küttepuude, elektri ja prügiveo eest.. Vesi on tsentraalne, kanalisatsioon kogumiskaevuga. Korteri juurde kuulub keldriboks ja puukuur. Korter on vaba. Maja taga on suur roheala, krundi suurus 5967m², kus on võimalus erinevaks puhkuseks.

vene

Квартира двухкомнатная и требует несложного ремонта. Квартира состоит из прихожей, кухни, туалета с душем, гостиной и спальни. На кухне есть дровяная печь. Горячая вода из вашего бойлера, находящегося в прачечной. В комнатах нет мебели, на стенах обои, на полу ламинат. Духовка находится между двумя комнатами, стена из печи - между кухней и спальней, так что все комнаты имеют источник тепла. Окна без изменений. Вы можете наслаждаться утренним солнцем из окна кухни, окна комнат выходят во двор дома. Коммунальные расходы низкие, нужно платить только за дрова, электричество и вывоз мусора, вода центральная, канализация с колодцем. В квартире есть подвал и деревянный сарай. Квартира свободна. За домом большая зеленая территория, размер участка 5967 м², где есть возможность для разных праздников.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)