eesti

LÄHIÜMBRUS Piirkond on rahulik ja väga turvaline. Elanikud kokkuhoidvad, majas aktiivne korteriühistu. Ühistransport liigub üsna tihti, umbes 1,5-2 tunniste vahedega- buss ja marsruuttakso. Korter sobib nii suvitamiseks kui aastaringseks koduks. Ootame sind korteriga tutvuma !

vene

РЯДОМ Район тихий и очень безопасный. Жители бережливые, в доме действует квартирное товарищество. Общественный транспорт ходит довольно часто, с интервалом 1,5-2 часа - автобус и маршрутное такси. Квартира подходит как для летнего, так и для круглогодичного проживания. Ждем вас для ознакомления с квартирой!

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)