eesti

Auto igapäevaselt kasutusel ja heas korras. Vahetatud hulgaliselt eirinevaid varuosi: Turbo, kompressor, sidur koos hoorattaga, veermikus palju kuluosi, starter. Esineb kasutusest tingituid iluvigu. Suurhooldus tehtud 1100km tagasi. Sõidukil on registripant, kui tekib kindel ostja, siis tasun pandi ja saab koheselt sõiduki ümbervormistada. Sõiduki kohene ümbervormistamine nõutav! Ei reageeri kirjadele, huviline helistab!

vene

Автомобиль используется ежедневно и в хорошем состоянии. Заменен ряд разных запчастей: Турбо, компрессор, сцепление с маховиком, много расходников в ходовой, стартер. Есть недостатки красоты из-за использования. Капитальный ремонт сделан 1100км назад. Автомобиль имеет залог в реестре, при наличии определенного покупателя взнос будет заложен, и транспортное средство можно будет сразу перерегистрировать. Требуется немедленная переоборудование автомобиля! Не отвечает на письма, заинтересованные звонки!

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)