eesti

Hooldatud auto. Olnud minu käes umbes 4a ja tehtud on mitmeid pikke eurotrippe. Pole üllatusi olnud ja kõik kuluv on vahetatud siis kui vaja. Viimati vahetatud/tehtud: sarniir, suvel uus gaasi seadme reduktor ja üldine hooldus (paberid olemas), uued tagatuled, uued küünlad, VIN-koodi remarkeerimine (ainuke viga ülevaatusel oli selle kulumine ning pidin selle uuesti tegema), talvel vahetasin välja aku. Peres autotehnik, kes tegi hiluti ka suurema hoolduse ja vahetas välja mõned õhusüsteemi voolikud. LPG gaas - hea ja odav. Väiksem saaste, väiksem kulu - 0,6senti liitri kohta. Olemas eelmisel aastal uuena soetatud talverehvid, mis on praeguseks juba alt ära võetud. Sai natuke kiirustatud aga ei tahtnud naelu rikkuda, lumi tuli üllatusena... Müümise põhjus: lähen eestist ära ja muidu auto jääks seisma. Kui hind ei sobi, paku enda oma. Helista ja küsi lisa!

vene

Обслуживаемая машина. Он был у меня в руке около 4 лет и сделал несколько длинных евротрипов. Обошлось без сюрпризов, при необходимости все заменяется. Последнее изменение / сделано: петля, новый редуктор газового прибора и общее обслуживание летом (документы доступны), новые задние фонари, новые свечи, ремонт VIN-кода (единственной ошибкой во время проверки был износ, и мне пришлось сделать это снова), зимой Заменил аккумулятор. В семье автомобильный техник, который также недавно провел капитальное обслуживание и заменил некоторые шланги воздушной системы. Газ LPG - хорошо и дешево. Меньше загрязнения, меньше потребление - 0,6 цента за литр. Зимняя резина куплена в прошлом году новой, которую уже сняли. Немного поторопился, но гвозди повредить не хотелось, снег стал сюрпризом ... Причина продажи: уезжаю из Эстонии и машина останавливается. Если цена не подходит, предлагайте свою. Звоните и спрашивайте больше!

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)