eesti

Annan kaasa uueväärsete rehvidega valuveljed (need mis piltidel ja on ka autol all) ja soovi korral ka plekkveljed naastrehvidega. Olen omanud autot ~3a. On Soome registris praegu, kuna käin Eesti ja Soome vahet. Ostjale tähendab see ainult +100.- EUR lisakulu registreerimisel (Sellepärast annangi topelt veljed rehvidega kaasa). Kui pakub huvi, siis tule tee proovisõit ja otsusta selle põhjalt. Kauplejad ei ole oodatud. Tänan. - 2 PULTI ehk orig. võtit. (kõik ühes) - Käivitub poolest pöördest nii soojalt, kui külmalt.

vene

Я приношу литые диски с новой резиной (те, что на фотографиях, а также под машину) и, при желании, металлические диски с шипованными шинами. У меня была машина ~ 3а. Сейчас я нахожусь в финском реестре, потому что езжу между Эстонией и Финляндией. Для покупателя это означает только дополнительную плату в размере + 100.- EUR при регистрации (поэтому я предоставляю двойные колеса с шинами). Если интересно, приезжайте на тест-драйв и принимайте решение исходя из этого. Трейдеры не приветствуются. Спасибо. - 2 УДАЛЕННЫХ или ориг. ключ. (все в одном) - Заводится наполовину горячим и холодным за пол оборота.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)