eesti

Ilusti sõidab ! Just tehtud TÜ. Viimased tööd: käsipidur korda tehtud, kesklukkustus remonditud, pandud suverehvid ja radioplokk vahetatud. Autol on iluvead sest ka selline hind. Lisa info saamisek helista(ps vastan harva) Autol on tehasepoolt istme all Naviplokk. Tagaustel on servosulgurid.

vene

Красиво едет! Только что сделано в UT. Последние работы: отремонтирован стояночный тормоз, отремонтирован центральный замок, установлена ​​летняя резина и заменен радиоблок. У машины есть недостатки красоты из-за такой цены. За дополнительной информацией звоните (ps я редко отвечаю) Автомобиль имеет заводской навигатор под сиденьем. Задние двери имеют серво-защелки.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)