eesti

Värskelt vahetatud esiklaas uue vastu. Mootor käivitub koheselt ja töötab ühtlaselt. Hooratas, käigukast ja sidur on korras. Värskelt läbinud puhtalt ülevaatuse. All korralikud suverehvid. Kaks originaal vōtit. Välimus on viisakas oma vanuse kohta, leidub iluvigasi. Salong seest terve kui ka puhas. Tegemist väga mugava ja ökonoomse Saksa autoga. Huvi korral helistage julgelt. Omanikuvahetust võimalik teostada E-teeninduses! - Läbisōit: 447137km. Sõiduk OPEL VECTRA (672BKC) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Liikluskindlustuse registri andmetel ei ole sõiduk osalenud sellises sõidukikindlustuse juhtumis, kus kahjustatud sõiduki taastamist ei peetud otstarbekaks ja seetõttu hüvitati sõiduki turuväärtus.

vene

Только что заменил лобовое стекло на новое. Двигатель запускается сразу и работает без сбоев. Маховик, коробка передач и сцепление в порядке. Только что прошел чистый осмотр. Достойная летняя резина. Два оригинальных ключа. Внешность вежливая к твоему возрасту, есть недостатки. Интерьер как здоровый, так и чистый. Это очень удобный и экономичный немецкий автомобиль. Не стесняйтесь звонить, если вам интересно. Возможна смена собственника в Е-сервисе! - Пробег: 447137км. Автомобиль OPEL VECTRA (672BKC) зарегистрирован в дорожном регистре и не участвовал ни в каких случаях автострахования. Согласно регистру дорожного страхования, транспортное средство не участвовало в дорожно-страховом случае, когда восстановление поврежденного транспортного средства не было сочтено целесообразным, и поэтому рыночная стоимость транспортного средства была возмещена.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)