eesti

Ankeetküsimustik Muudatuse juhtimise uuring Lugupeetud kolleegid! Olen Triin Oskar, Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituudi juhiabi eriala tudeng. Oma lõputöö raames uurin teemat „Muudatuse juhtimine organisatsioonis“. Teie arvamus on uuringu õnnestumiseks väga oluline, seega palun teil varuda veidi aega, et vastata alljärgnevale küsimustikule. Küsimustik on anonüümne ja kogutud andmeid kasutatakse ainult statistika eesmärgil, üldistatud kujul ega seostata isikuandmetega. Ankeedis on 34 küsimust ning vastamiseks kulub orienteeruvalt 10-20 minutit. Teie vastus on oluline ja on kindlasti abiks meie ettevõtte edasise arengu puhul! Aitäh Teie aja eest ja soovin Teile head vastamist!

vene

Опросный лист Исследование управления изменениями Леди и джентельмены, Я Трийн Оскар, студентка ассистента управления Института экономики сферы услуг Таллиннского технологического университета. В рамках диссертации я изучаю тему «Управление изменениями в организации». Ваше мнение очень важно для успеха опроса, поэтому, пожалуйста, уделите время заполнению приведенной ниже анкеты. Анкета является анонимной, а собранные данные используются только в статистических целях в обобщенной форме и не связаны с личными данными. В анкете 34 вопроса, на которые уходит примерно 10-20 минут. Ваш ответ важен и обязательно поможет в дальнейшем развитии нашей компании! Спасибо за уделенное время и желаю хорошего ответа!

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)