eesti

UUR viltpliiatsitega korduvalt värvitav lauamatt. Joonista/värvi ja kustuta. Tõhus lauakaitseks ja käsitöö tegemise aluseks. Kergelt rullikeeratav ja seetõttu mugav kooli kaasa võtta. Mõõdud 68x48 cm. Funny Mat on lauamatt, mida saab kasutada nii söögilaual, õppematina, kui ka erinevate käsitööprojektide jaoks: maalimine, savi vormimine ja plastiliiniga mängimine. Lisaks sellele saab Funny Mat-il olevaid pilte värvida vee baasil viltpliiatsitega või tavaliste värvipliiatsitega. Värve saab maha pesta tavalise jooksva vee all või hõõrudes kustutuskummiga ja tänu sellele on Funny Mat üha uuesti värvitav. Soovitatavalt tuleks matt puhtaks pesta paari päeva jooksul pärast värvimist. Funny Mat lauamatid on toodetud polüpropüleenist (PP) ja ei ole mürgised.

vene

УУР перекрасили настольный коврик фломастерами. Нарисуйте / раскрасьте и удалите. Эффективен для защиты стола и как основа для изготовления поделок. Легко катить и поэтому удобно брать с собой в школу. Размеры 68x48 см. Веселый коврик - это настольный коврик, который можно использовать на обеденном столе, как коврик для учебы, а также для различных поделок: рисования, лепки из глины и игры с пластилином. Кроме того, картинки на Забавном коврике можно раскрасить фломастерами на водной основе или обычными мелками. Краски можно смыть под проточной водой или протереть ластиком, после чего коврик Funny Mat можно будет перекрашивать. Рекомендуется вымыть коврик в течение нескольких дней после покраски. Коврики для стола Funny Mat изготовлены из полипропилена (PP) и не токсичны.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)