eesti

Kuna maksma peame, siis loobuks OpenRoadsis ikkagi alles perioodi lõpus. Kui kalendrisse meeldetuletus panna, siis ei lähe meelest ka. Kui viimati nende Bentley litsentsidega tegelesin oli teemaks, et kangema toote litsents sisaldab ka Powerdrafti, aga ma ei ole kindel ka see OpenRoadsiga ka nii on või käis see ainult PowerCivili kohta

vene

Поскольку мы должны платить, OpenRoads все равно сдастся только в конце периода. Если вы поместите напоминание в свой календарь, вы его тоже не забудете. Когда я в последний раз имел дело с этими лицензиями Bentley, проблема заключалась в том, что более сильная лицензия на продукт также включает Powerdraft, но я не уверен, что это относится к OpenRoads или только к PowerCivil.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)