eesti

Õpetaja on inimene, kes hoolsa aednikuna paneb iga päev tükikese oma mõistusest ja südamest noortele kaasa." Toomas Hendrik Ilves 2019/2020 õppeaasta oli meie kõigi jaoks omanäoline ja eriline. Suur tänu, Irina, et Sa ei andnud alla ning olid valmis jagama oma teadmisi ja oskusi meie üliõpilastega, et muuta nende maailmavaadet ja elu!

vene

Учитель - это человек, который, как прилежный садовник, вкладывает каждый день часть вашего ума и сердца для молодых людей. " Тоомас Хендрик Ильвес 2019/2020 учебный год был уникальным и особенным для всех нас. Большое спасибо, Ирина, за то, что вы не сдались и готовы поделиться своими знаниями и навыками с нашими студентами, чтобы изменить их мировоззрение и жизнь!

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)