eesti

Filtri vahetust ning vana filtri utiliseerimist; Automaatika kontrolli ja seadistamist; Ventilatsiooni agregaadi sisemiste pindade puhastamist. Tagasiside palun esitada kirjalikult e-mailile lahepea7@halduspluss.ee märkides juurde ka korteri numbri. Tagasiside alusel saame kinnituse, millal oleks võimalik alustada tööde teostajal filtrite tarnet/vahetust ning seejärel koheselt saadame välja Teile ka aegade kooskõlastuspäringu.

vene

Замена фильтра и утилизация старого фильтра;     Автоматизация управления и настройки;     Очистка внутренних поверхностей вентиляционного блока. Пожалуйста, оставьте отзыв в письменном виде на электронную почту lahepea7@halduspluss.ee, также указав номер квартиры. На основании обратной связи мы получим подтверждение, когда подрядчик сможет начать доставку / обмен фильтров, а затем мы немедленно отправим вам запрос на подтверждение времени.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)