eesti

Sissekirjutus peab lepingus olema välja toodud, seda ei muutnud ning samuti notari deposiitkontost välja kandmise osa, notar kontrollib enne ülekande tegemist kinnistusraamatud ning teeb ülekande hiljemalt 2 tööpäeva jooksul, kuigi praktikas, tõesti kannab notar, juhul kui pole lepingu esemele peale tulnud uusi avaldusi, raha välja samal päeval. Kollaseks oli tõmmatud käibemaksu lause. Miks?

vene

Запись должна быть указана в договоре, она не была изменена, а также часть перевода нотариуса с депозитного счета, нотариус проверяет земельные регистры и делает перевод не позднее 2 рабочих дней выдан в тот же день. Предложение НДС было выделено желтым цветом. Почему?

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)